HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ DO NOVÉHO ROKU 2014!

Únor 2014

Den druhý - Krkonoše a pár klaunů

16. února 2014 v 11:17 | BONNIE
Úspěšně jsem dorazila z Krkonoš. Musím vám říct, že se sněhem je to letos vážně bída. Sice jsem okusila chuť sáňkování, ale díky mému nachlazení jsem dlouho jezdit nemohla. Dny byly celkem slušné a když hory neslibovaly sníh, ukázaly aspoň sluneční paprsky a modré nebe. Celkově ten týden byl pohodový a i celkem zábavný. Slíbila jsem malou fotku a tady je!Včera jsem ze sebe dokázala udělat klauna. Pár lidí mi dokonce řeklo, že se to ke mně náramně hodí! Každopádně jsme my klauni ovládli parket a tancovali jako o život. Připadala jsem si jako na netvrdší diskotéce a přitom kolem mě běhaly děti. Když někdo umí, tak umí!

Špatný měsíc

4. února 2014 v 19:08 | Bonnie
Chtěla jsem se blogu věnovat na sto procent. Týdně přidat aspoň dva - tři články a opravdu se zapojit do blogového světa. Omluvte mě za nulovou aktivitu. Mám tu školu, domácí povinnosti a taky volný čas. Doma mi leží ještě dvě knihy, které mám mít přečtené do týdne a jsem teprve u tý první (mimochodem - Smrt krásných srnců od Oty Pavla). Sic mě čekají jarní prázdniny, ALE ten týden budu trávit na horách, kde je připojení k internetu minimální a rozhodně nechci večery trávit s notebookem. Beru si svoji super výbavu ( sešit a tužku ) a připojím tam pár nápadů do nových článků. Zítra popřemýšlím nad TT. Taže zatím se (s)mějte a užívejte zbytek večera!

,,A dech se zastaví. Mne nejvíce děsí, že nebudu moci dýchat. Když je mi někdy těžko, tak si říkám: Ty hlupáčku, holka, vždyť dýcháš, vždyť můžeš dýchat. Je to požitek, jen si to stačit vždycky včas uvědomit. Pojď, zkusíme to spolu, chceš? Dýchat... nadechnout zhluboka, vzduch, cítíš? A myslet si při tom: Dýchám, dýchám, ještě dýchám... jsem boháč."


- Romeo, Julie a tma (Jan Otčenášek)