HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ DO NOVÉHO ROKU 2014!

Rok 2013

27. prosince 2013 v 22:37 | XBONNIE
Ráda stojím u okna. Hlavně když je temná noc za okny a do očí bijí zářivé hvězdy. Člověk líp přemýšlí nad tím co ho posilnilo a co ho jednoduše koplo do zad. Nebudu vám povídat o tom jak je život těžký, protože on takový je. Ale nemá smysl ukazovat na toho a toho a křičet jak to měl daleko lehčí než Vy. A že se s takovými připady setkávám. Co oni ví, co ví o nás. Jací jsme. Stalo se tolik, ale na druhou stranu tak příšerně málo. Tento rok není nijak významný, třeba proto že jsem mu nedala šanci. Ale proč? Ze strachu? Moje hlavní část je řízená strachem, člověk se pořád bojí a pak nakonec zjistí že to co chtěl udělat je v nedohlednu. Musíme se však ohlédnout za těmi lepšími chvílemi. Smích. Ten pravý smích, který se projevuje srdcem a přesně to je člověku nejbližší.
Vztahy můžou taky končit šťastně a nebo fiaskem. Já vím, že taková procházka s klukem který vás objímá - krásně hřeje. Ale topení je topení, kamarádi a proto já se úspěšně připoutám k radiátoru a můžu šťastně prohlásit, že nikoho nepotřebuju. Nevím tedy jak Vy, ale já mám jasno!
Vlastně každý by měl být rád že dejchá. Protože to je fakt požitek, přesně tak jak je to popsáno v knize od pana Otčenáška.
Ať už pro vás byl rok 2013 jakýkoliv, pořád máte pár dnů na to něco změnit. A ze srdce vám přeju aby rok 2014 byl daleko lepší a šťastnější.

"A dech se zastaví. Mne nejvíce děsí, že nebudu moci dýchat. Když je mi někdy těžko, tak si říkám: Ty hlupáčku, holka, vždyť dýcháš, vždyť můžeš dýchat. Je to požitek, jen si to stačit vždycky včas uvědomit. Pojď, zkusíme to spolu, chceš? Dýchat... nadechnout zhluboka, vzduch, cítíš? A myslet si při tom: Dýchám, dýchám, ještě dýchám... jsem boháč.."
- Jan Otčenášek (Romeo,Julie a tma)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Natty Natty | Web | 27. prosince 2013 v 22:54 | Reagovat

Souhlasím, že dýchání je ten nejkrásnější požitek. Mám dědičnou nemoc při který se nemůžu nadechnout třeba hodinu, jen marně lapám po dechu. V tu chvíli jdou všechny problémy stranou a na prvním místě stojí touha po vzduchu. Všechno ostatní jsou vlastně nedůležité blbosti co nám jen znepříjemňují žití, nic co by nás mělo ohrožovat.

2 Rose Rose | E-mail | Web | 27. prosince 2013 v 22:58 | Reagovat

Jednoduše krásné.

3 ZuZuLiQ ZuZuLiQ | Web | 29. prosince 2013 v 19:11 | Reagovat

Zrovna si to napísala presne tak ako to je :)
život je už len raz taký a mi musíme žiť či už je zlý alebo dobrý :)
a máš pravdu niekedy je síce dobré mať priateľa, ktorý nás zohreje alebo tak ale radiátor je radiátor to si dobre vystihla :)

Prepáč, že ti to píšem zrovna sem ale rozbehla som súťaž na mojej stránke o najlepší blog roka :) ak by si chcela budem rada ak sa prihlásiš :)

Tu je link: http://magicworldforewer.blog.cz/1312/sutaz-o-najlepsi-blog-sonb

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
,,A dech se zastaví. Mne nejvíce děsí, že nebudu moci dýchat. Když je mi někdy těžko, tak si říkám: Ty hlupáčku, holka, vždyť dýcháš, vždyť můžeš dýchat. Je to požitek, jen si to stačit vždycky včas uvědomit. Pojď, zkusíme to spolu, chceš? Dýchat... nadechnout zhluboka, vzduch, cítíš? A myslet si při tom: Dýchám, dýchám, ještě dýchám... jsem boháč."


- Romeo, Julie a tma (Jan Otčenášek)