HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ DO NOVÉHO ROKU 2014!

Profil blogerky

28. prosince 2013 v 21:15

K psaní jsem se dostala v osmi letech, když jsem uviděla první blog u sestřenky. Tenkrát to byla doba okopírovaných životopisů a požehnaných řetězáků o HSM ( High school musical ). Potom byla na řadě Miley Cyrus a její nekonečná Hannah Montana. V jedenácti jsem se začala jevit víc do deníku a do autorských povinností. Což mi tedy tak nějak vydrželo dodnes. Tento blog tu mám od roku 2011, veškerá historie byla smazaná, protože jsem se nemohla koukat na svůj žabinec a horu nesmyslných článků o tom jak jsem zjistila že venku nakonec neprší.

Jsem už takzvaná pesimistka, citlivka a drzoun což je dost zvláštní kombinace. Mám sen ( mít sen). Ne kecáám, něco tam je ale nechci to říkat. Děsně ráda si vymýšlím nový slova ( šahadla, větrný kalhoty, podnikačka....). Skoro vždcky se ráda zůčastním nějakýho šílenýho nápadu - ALE musí to mít hlavu a patu, což je dost těžký. Věřím na peklo a nebe. Ráda chodívám přemýšlet na hřbitov. Ráda zpívám, bohužel ne moc dlouho pak už mě totiž mlátí ať přestanu. Ráda tancuju. K tomu už snad výhrady nejsou, ale skoro vždycky to skončí ukopnutým palcem (bohužel pro mě).

Oblíbené knihy : Romeo, Julia a tma, Krysař, Říkali mi Leni, Mediátor, Lanczovky..
Oblíbená hudba : Tak všehochuť.
Oblíbený film : Jsem ujetá především do historických filmů ( Černý tulipán, Hrabě Monte Cristo, Sissi, Valkýra...)
- Černý jestřáb sestřelen, Temný rytíř, Terkel má problém, Dlouhá cesta ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 osobnivesmir osobnivesmir | Web | 30. prosince 2013 v 23:07 | Reagovat

Sluší ti to. :)

2 MindKeeper MindKeeper | Web | 1. ledna 2014 v 14:50 | Reagovat

Nejen sluší, vypadáš tu nádherně :-)

3 Franky Franky | Web | 2. ledna 2014 v 13:38 | Reagovat

Vieš že si dosť sympatická ? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
,,A dech se zastaví. Mne nejvíce děsí, že nebudu moci dýchat. Když je mi někdy těžko, tak si říkám: Ty hlupáčku, holka, vždyť dýcháš, vždyť můžeš dýchat. Je to požitek, jen si to stačit vždycky včas uvědomit. Pojď, zkusíme to spolu, chceš? Dýchat... nadechnout zhluboka, vzduch, cítíš? A myslet si při tom: Dýchám, dýchám, ještě dýchám... jsem boháč."


- Romeo, Julie a tma (Jan Otčenášek)