HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ DO NOVÉHO ROKU 2014!

Den první - Sheldonovi teorie a jak úspěšně přijít o prst

30. prosince 2013 v 18:03 | XBONNIE

Dnes jsem se rozhodla podívat se na The big bang theory a to v anglickém znění. Sice jsem musela užít ještě titulky, protože nejsem tak vychytralý přeborník v anglickém jazyce - hlavně Sheldonovi teorie jsou poněkud rozsáhlejší :-D
Musím uznat že v originálním znění je to daleko lepší, než s naším dabingem. A to se chvástám s tím, že máme nejlepší dabéry! Začala jsem na ně koukat od první série ať to všechno fičí po pořadě. Je to snad jediný seriál co mě dokáže pobavit. A to prosim Já na seriály a filmy moc nejsem. Ráda začnu užívat frázi, že moje děti budou krásné a taky chytré - a hlavně imaginární. Neboli jak jsem u babičky vyprávěla, že se nikdy nerozvedu. V okamžiku přišel strýc a v klidu prohlásil " Máš pravdu, ty se nerozvedeš - protože se nikdy nevdáš!" To vám teda povím, že to byla kudla do zad! A to jaká. Ale úspěšně zakončená smíchem.
Jinak jsem si přibližně před třemi týdny půjčila knihu od Emily Brontëové - Na Větrné hůrce. Dlouho jsem jí neotevřela, snad až po Vánocích! Ale to vám tedy řeknu, že kdybych jí nezačala číst o hodně bych prohloupila :-) Kniha je čtivá a vztahy mezi lidmi jsou výborně popsané. Takže pokavaď někdo opravdu rád čte, tak jí doporučuju :-)
Aby se neřeklo taky jsem dnes byla venku. Kamarádka taky málem přišla o prst, když se jí s úlekem zahryzla druhá kamarádka do prstu. A že to byla velká náhoda. Pokavaď někdo chcete přijít o prst, tak mi napište. Já je vám s radostí pošlu!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
,,A dech se zastaví. Mne nejvíce děsí, že nebudu moci dýchat. Když je mi někdy těžko, tak si říkám: Ty hlupáčku, holka, vždyť dýcháš, vždyť můžeš dýchat. Je to požitek, jen si to stačit vždycky včas uvědomit. Pojď, zkusíme to spolu, chceš? Dýchat... nadechnout zhluboka, vzduch, cítíš? A myslet si při tom: Dýchám, dýchám, ještě dýchám... jsem boháč."


- Romeo, Julie a tma (Jan Otčenášek)